راهنمای جامع استخدام ادمین پیج اینستاگرام | پک فالوور
راهنمای جامع استخدام ادمین پیج اینستاگرام
5/5 - (31 امتیاز)

استخدام ادمین پیج اینستاگرام | این شبکه در کنار اینکه یک شبکه اجتماعی پرطرفدار و سرگرم‌کننده است، می‌تواند یک منبع عالی و درجه یک برای کسب درآمد باشد. با روش‌های مختلفی می‌توان در این رسانه درآمد کسب کرد که یکی از بهترین آن‌ها، فعالیت به عنوان ادمین اینستاگرام است. یکی از سوالاتی که علاقمندان به شغل ادمینی مطرح می‌کنند .

این است که اگر مهارت‌های لازم برای این شغل را یاد بگیریم، چگونه می‌توانیم با پیج‌ها و کارفرماهای مختلف همکاری کنیم؟ البته کارفرمایان متقاضی استخدام ادمین پیج اینستاگرام هم برای استخدام یک ادمین حرفه‌ای با چالش روبرو هستند و نمی‌دانند که از طریق چه بستری اقدام کنند.

در این مقاله تصمیم داریم که ابتدا نگاهی به وضعیت بازار کار ادمینی اینستاگرام داشته باشیم. و سپس روش استخدام ادمین اینستاگرام را هم برای کارفرمایان و هم برای متقاضیان فعالیت در این حوزه توضیح دهیم. قبل از ادامه هم پیشنهاد می‌کنیم این ویدیوی کوتاه را ببینید تا با مزیت‌های شغل ادمینی به خوبی آشنا شوید.

فهرست مطالب

اینستاگرام یک ماشین جذاب برای تولید ثروت

در حال حاضر اینستاگرام بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و  همین موضوع نشان می‌دهد که در طول سال‌های فعالیت خود چقدر موفق بوده است. یک قانون مهم در حوزه کسب و کار اینترنتی وجود دارد: «هر جا مخاطب باشد، درآمد هم هست.» بنابراین کافی است در این رسانه پرمخاطب، مسیر خودمان را پیدا و  مخاطبان هدفِ محصولات و خدماتمان را پیدا کنیم.

مطالعات نشان می‌دهد که بیش از ۲۰۰ میلیون بیزینس رسمی در اینستاگرام راه اندازی شده است. در همین کشور خودمان کسانی هستند که توانسته‌اند صدها میلیون و حتی چند میلیارد تومان از طریق این رسانه پول دربیاورند.

در صورتی که شما هم تمایل دارید از این ماشین تولید ثروت، درآمد کسب کنید، روش‌های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. به عنوان مثال می‌توانید یک پیج اینستاگرامی برای خودتان راه اندازی کنید و سپس با تولید محتوا و تبلیغات، محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید.

یکی دیگر از راه‌های عالی این است که به عنوان ادمین پیج اینستاگرام با شرکت‌ها و افراد مختلف همکاری کنید. فضای اینستاگرام به قدری حرفه‌ای شده است که شرکت‌ها برای فروش محصولات و خدمات خود باید از یک فرد حرفه‌ای به نام ادمین اینستاگرام کمک بگیرند. استخدام ادمین پیج اینستاگرام یکی از بهترین راهکارهایی است که باعث می‌شود فروش یک پیج از رقبای آن فراتر برود.

اینستاگرام یک ماشین تولید ثروت عالی است؛ تنها کاری که باید انجام دهید این  است که فوت و فن فعالیت در آن را یاد بگیرید یا اینکه از یک فرد حرفه‌ای برای رسیدن به هدف استفاده کنید.

بازار کار ادمین اینستاگرام در چه حال است؟

در ابتدا بازار کار ادمین اینستاگرام محدود و هر کارفرمایی که دنبال استخدام ادمین اینستاگرام بود. انتظار داشت که ادمین مورد نظر بتواند به تنهایی همه کارهای پیج مثال تولید و انتشار محتوا، برنامه‌ریزی، پاسخگویی به کامنت‌ها و دایرکت‌ها، ثبت سفارش و غیره  را به تنهایی انجام دهد. البته امروز هم کارفرماهای زیادی هستند که می‌خواهند ادمین همه فن حریف برای پیج خود استخدام کنند و همه کارها را به او بسپارند، اما مدل‌های دیگری از ادمینی اینستاگرام هم به وجود آمده است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم:

 • ادمین بلاگر
 • ادمین تبلیغات
 • ادمین تدوینگر ویدیو
 • ادمین تولید محتوا
 • ادمین ثبت سفارش
 • ادمین پاسخگوی دایرکت و کامنت
 • ادمین سناریونویس
 • ادمین فتوشاپ کار
 • ادمین مجری
 • ادمین مدیریت کامل پیج
 • ادمین مشاوره و برنامه‌ریزی

همان طور که مشاهده می‌کنید، بازار کار ادمینی در اینستاگرام خیلی گسترده و تخصصی شده است و در سال‌های پیش رو، از این هم تخصصی‌تر خواهد شد. در حال حاضر با مسئله کمبود ادمین حرفه‌ای روبرو هستیم و به همین دلیل ادمین‌های کاربلد معمولاً با دو یا چند پیج همکاری می‌کنند.

اگر شما هم بتوانید روش فعالیت در این رسانه را یاد بگیرید مطمئناً می‌توانید با پیج‌های مختلفی کار کنید و به درآمد خوبی برسید. برای آشنایی با میزان درآمد ادمین‌های مختلف، می‌توانید مقاله حقوق ادمین اینستاگرام را مطالعه کنید.

چگونه می‌توانیم به عنوان ادمین اینستاگرام استخدام شویم؟

همان طور که پیش از این گفتیم، ادمین اینستاگرام انواع مختلفی دارد و برای فعالیت در هر کدام از این حوزه‌ها، باید مهارت‌های لازم را یاد بگیریم. به عنوان مثال کسی که می‌خواهید به عنوان ادمین تولید محتوای اینستاگرام فعالیت کند. باید با تمام فوت‌ و فن‌های تولید محتوا در این رسانه مثال عکاسی، فیلم‌برداری، ادیت عکس و ویدیو و غیره آشنا باشد.

پس از اینکه تصمیم گرفتید که می‌خواهید در چه حوزه‌ای از شغل ادمینی اینستاگرام فعالیت کنید، می‌توانید به آگهی‌های استخدام ادمین پیچ اینستاگرام که در سراسر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی مثال تلگرام مراجعه و با کارفرماها ارتباط بگیرید. پس از انجام مصاحبه می‌توانید فعالیت خود را آغاز کنید.

البته این تنها راهکار موجود نیست. در پک فالوور یک پلتفرم اختصاصی برای استخدام ادمین اینستاگرام آماده کرده‌ایم که در ادامه شما را با این سامانه تخصصی آشنا می‌کنیم.

پک فالوور یک پلتفرم حرفه‌ای برای استخدام ادمین اینستاگرام

پک فالوور، فعالیت خود را با تمرکز بر پرورش بهترین و کارآمدترین ادمین‌های اینستاگرام آغاز کرده است. این پلتفرم تصمیم دارد که آموزش‌های تخصصی لازم را در اختیار ادمین‌ها قرار دهد و پس از آن امکانات لازم برای استخدام ادمین ها را هم فراهم کند. مزیت پک فالوور این است که شانس افراد را برای استخدام به عنوان ادمین پیج اینستاگرام، به میزان قابل توجهی بالا می‌برد.

اگر می‌خواهید از طریق پک فالوور با کارفرماها و پیج‌های مختلف کار کنید، لازم است ابتدا آموزش‌های موجود در بسته تخصصی ادمین اینستاگرام را به طور کامل ببینید.

این بسته تخصصی شامل دو دوره است. در دوره اول، صفر تا صد کار با اینستاگرام را یاد می‌گیرد و متوجه می‌شوید که چگونه باید یک پیج کسب و  کار عالی راه اندازی و آن را به درآمد برسانید. سپس در دوره دوم، شیوه تولید محتوای حرفه‌ای با استفاده از یک گوشی هوشمند، به شما آموزش داده می‌شود.

پس از شرکت در این دوره جامع، مطمئن باشید که تمام مهارت‌های لازم برای فعالیت به عنوان ادمین اینستاگرام را یاد می‌گیرید و بلافاصله می‌توانید با کارفرماهای مختلف وارد همکاری شوید. در صورتی که شما هم تمایل دارید با اطلاعات این دوره آموزشی آشنا شوید یا در آن ثبت نام کنید، به صفحه دوره تخصصی ادمین اینستاگرام مراجعه نمایید.

پس از شرکت در دوره، چگونه در پک فالوور کار پیدا کنم؟

وقتی دوره خود را پشت سر گذاشتید، می‌توانید اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید. حوزه تخصصی خود را بنویسید، سوابق خود را درج کنید و در بخش متخصصان خود را معرفی کنید. کارفرمایانی که در پی استخدام ادمین اینستاگرام هستند به این بخش می‌آیند و در صورتی که شما مطابق با استانداردها و انتظارات آن‌ها باشید، استخدامتان خواهند کرد.

همچنین می‌توانید به بخش فرصت های شغلی بروید. در این بخش کارفرماهای مختلف آگهی قرار می‌دهند و شرایط و میزان حقوق پرداختی مورد نظر خود را تعیین می‌کنند. در صورت تمایل می‌توانید با آن‌ها ارتباط بگیرید و همکاری را آغاز کنید.

کارفرماها چگونه می‌توانند برای استخدام ادمین اینستاگرام اقدام کنند؟

کارفرماهایی که دنبال استخدام ادمین برای پیج اینستاگرام خود هستند هم می‌توانند از طریق سایت‌های مختلفی که آگهی استخدامی منتشر می‌کنند، اقدام کنند. پک فالوور هم به عنوان یک پلتفرم تخصصی برای استخدام ادمین، این فرصت‌ها را برای کارفرماها فراهم کرده که به بخش درج آگهی مراجعه کنند و شرایط ادمین مورد نظر خود را بنویسند. پس از منتشر شدن آگهی، ادمین‌ها به شما مراجعه می‌کنند و می‌توانید پس از مصاحبه با آن‌ها، فرد شایسته‌تر را انتخاب کنید.

استخدام ادمین اینستاگرام برای چه کسب و کارهایی نیاز است؟

این روزها اینساگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در ایران و جهان به شمار می‌رود. این محیط یک فرصت بی‌نظیر برای صاحبان کسب و کارها را به وجود آورده است، زیرا این امکان را به وجود آورده است که محصولات و خدمات خود را به طیف بسیار وسیعی از افراد معرفی کنند.

اما افرادی نیز در این بین وجود دارند که وقت ادمینی پیج اینستاگرام خود را ندارند و یا با اصول ادمین پیج و تولید محتوا، آشنا نیستند. این افراد نیازمند استخدام یک ادمین اینستاگرام هستند تا بتوانند اهداف و سیاست‌های پیج کاری آن‌ها را مدیریت کند .

راهنمای جامع استخدام ادمین پیج اینستاگرام

حقوق ادمین اینستاگرام

با تفاسیری که بیان کردیم احتمالا این سوال برای شما نیز به وجود آمده است که قیمت حقوق یک ادمین اینستاگرام چقدر می باشد و آیا گرفتن یک شخص با این مهارت‌ها واقعا به‌صرفه است یا نه؟!

توصیه پک فالوور به شما این است که در ابتدا قیمت را نادیده بگیرید و سعی کنید شخصی با مهارت‌های مورد نظر خود را پیدا کنید. و سپس بر سر قیمت به توافق برسید. اگر بتوانید شخصی با مهارت‌های مورد نظر خود پیدا کنید احتمالا دارای حقوقی است که برای ۸ ساعت کار در روز کمتر از ۴ تا ۵ میلیون تومان را دریافت نمی‌کند و این در صورتی است که این شخص ممکن است تمامی توانایی‌های مورد نظر را هم نداشته باشد. با یک بررسی ساده قیمتی، بین استخدام ادمین اینستاگرام و همچنین سپردن ادمین پیج اینستاگرام به یک شرکت حرفه‌ای احتمالا شما نیز انتخاب یک شرکت را به‌صرفه‌تر و هوشمندانه‌تر خواهید دانست. پک فالوور به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ادمین پیج اینستاگرام می‌تواند راهکار بسیار مناسبی برای موفقیت پیج شما باشد.

هر کارفرما با توجه به نوع محصولات خود به دنبال استخدام ادمین اینستاگرام می‌رود تا در این پلتفرم بتواند به بازاریابی محتوایی برای پیج خود بپردازد. برای اینکه ادمین بتواند وظایف خود را در ادمین پیج اینستاگرام به خوبی انجام دهند داشتن مهارت‌های نگارشی، تحلیلی، مذاکره، طراحی و زبانی نقش موثری دارند. همچنین آشنایی با خدمات پس از فروش و روانشناسی رفتاری مخاطب هم از جمله عوامل تاثیرگذار می‌باشد. بنابراین قبل از استخدام ادمین لازم است به این موارد توجه لازم را داشته باشید .

ادمین اینستاگرام و محدودیت های آن

امروزه اینستاگرام را میتوان یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی دانست که کسب و کار های بسیار زیادی در این اپلیکیشن معروف در حال فعالیت هستند. در همین حین افرادی وجود دارند که با ساخت ربات های مختلف قصد سو استفاده از این شبکه اجتماعی را دارند. به همین دلیل اینستاگرام برای تمامی صاحبان اکانت ها و ادمین های پیج های مختلف برای انجام فعالیت های غیر معقول و غیز طبیعی یک سری محدودیت ها را در نظر گرفته است.

محدودیت هایی اصلی که اپلیکیشن اینستاگرام برای صاحبان و ادمین پیج های اینستاگرام در نظر گرفته است به صورت زیر خواهد بود:

 1. محدودیت فالو و نوفالو کردن افراد
 2. محدودیت ادمین اینستاگرام در ثبت بیش از حد کامنت
 3. محدودیت برای دایرکت
 4. محدودیت تگ کردن زیاد و غیر طبیعی
 5. ایجاد هشتک های غیر عادی و بیش از حد
 6. محدودیت در بارگذاری بیش از اندازه استوری
 7. محدودیت در ساخت بیش از پنج اکانت توسط ادمین اینستاگرام

مقالات پیشنهادی سایت پک فالوور به شما کاربر غزیز

معرفی کامل انواع ادمین در اینستاگرام

مهم‌ترین وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟

آموزش نمونه قرارداد ادمین اینستاگرام + دانلود رایگان

درآمد و حقوق ادمین اینستاگرام چقدر است؟

کلام آخر

استخدام ادمین پیج اینستاگرام برای بسیاری از کارفرماها یک چالش است. چون گاهی اوقات آزمون و خطا و استخدام افراد مختلف می‌تواند فروش و موفقیت یک پیج را به تأخیر بیندازد. پک فالوور می‌کوشد این چالش را از جلوی پای کسب و کارها بردارد و امکان استخدام بهترین ادمین‌ها را برای کارفرماها فراهم کند.

در صورتی که این مقاله برای شما مفید بود، پیشنهاد می‌شود مقاله شغل ادمین اینستاگرام چیست را مطالعه کنید تا به طور کامل به تعریف این شغل و وظایف آن آشنا شوید. آیا شما هم به عنوان کارفرما با دغدغه استخدام ادمین روبرو شده‌اید؟ از نظر شما استخدام یک ادمین توانمند، چه چالش‌هایی دارد؟ پلتفرم پک فالوور برای استخدام ادمین چه مزیت ها و معایبی دارد؟ لطفاً نظرها و پرسش‌های خود را با ما و سایر پک فالووری‌ها در میان بگذارید.

پیام بگذارید