آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام و نکات مهم | پک فالوور
آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام
5/5 - (48 امتیاز)

آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام | شاید شما تازه وارد اینستاگرام شده‌اید و یا شاید مدتی است که در این شبکه اجتماعی فعال هستید. در هر حال، ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم که بتوانید بهترین پست‌ها را در اینستاگرام بسازید و به اشتراک بگذارید. برای این منظور، ما یک مقاله‌ی جامع و کاربردی نوشته‌ایم که نحوه‌ی پست گذاشتن در اینستاگرام را قدم به قدم آموزش می‌دهد. همچنین، ما یک دوره‌ی آموزشی عالی طراحی کرده‌ایم که تمام جنبه‌های اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهد.

اگر می‌خواهید از تمام امکانات و قابلیت‌های اینستاگرام بهره ببرید و مثل یک حرفه‌ای عمل کنید، پس از دست ندهید و همین حالا روی لینک ” آموزش ایستاگرام ” کلیک کنید و ثبت نام کنید.

فهرست مطالب

آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام (قدم به قدم)

شما در حال حاضر نزدیک به یادگیری روش پست گذاشتن در اینستاگرام هستید. ما برای شما تمام مراحل لازم را با توضیحات واضح و عکس‌های مربوطه آماده کرده‌ایم!

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید!

اول از همه روی آیکون اینستاگرام لمس کنید تا وارد برنامه بشوید.

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام

آیکون مثبت را لمس کنید!

هنگامی که به اینستاگرام وارد می‌شوید، در قسمت پایین صفحه یک آیکون شکل مثبت وجود دارد. این آیکون به شما امکان می‌دهد که پست جدیدی در اینستاگرام بسازید و به اشتراک بگذارید. برای شروع پست گذاشتن، کافی است روی این آیکون ضربه بزنید.

روش پست گذاشتن در اینستاگرام

از گالری عکس انتخاب کنید یا عکس جدید بگیرید!

هنگامی که روی آیکون مثبت ضربه می‌زنید، یک صفحه‌ی جدید برای شما نمایش داده می‌شود که در آن می‌توانید عکس یا ویدئوی خود را انتخاب کنید. شما دو گزینه دارید: یا از عکس‌ها و ویدئوهای قبلاً ذخیره شده در گالری خود استفاده کنید، یا با استفاده از دوربین خود، عکس یا ویدئوی تازه‌ای بگیرید:

آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام

اگر می‌خواهید پست‌های خیره کننده‌ای در اینستاگرام بسازید و به اشتراک بگذارید، باید راز موفقیت را بشناسید. شما نیازی به پرداخت هزینه یا صرف زمان زیادی ندارید. فقط کافی است از روش درست استفاده کنید. ما در دوره آموزشی طراحی پست با کانوا، به شما نشان می‌دهیم که چطور با استفاده از یک وبسایت رایگان، پست‌های حرفه‌ای و زیبایی در اینستاگرام ایجاد کنید.

طراحی پست با استفاده از وبسایت کانوا

  • حالا که شما عکس را مشاهده کرده‌اید، به راحتی می‌توانید درک کنید. اگر می‌خواهید یک عکس یا ویدئو از گالری خود انتخاب کنید، فقط بر روی گزینه شماره ۱ کلیک کنید و عکس مورد نظر خود را از گالری انتخاب کنید.
  • اما اگر می‌خواهید به سرعت عکسی از موقعیت روزمره بگیرید، بر روی گزینه ۲ کلیک کنید تا دوربین شما فعال شود.
  • اگر هم می‌خواهید ویدئویی جدید ضبط کنید، به راحتی بر روی گزینه ۳ کلیک کنید.
  • حالا فرض کنید که شما به اشتراک گذاری چند عکس یا ویدئویی همزمان نیاز دارید! در این صورت، به سادگی بر روی گزینه آلبوم (گزینه ۴) کلیک کنید و عکس‌ها یا ویدئوهای مورد نظرتان را انتخاب کنید. در این حالت، عکس‌ها به صورت جداگانه و پشت سر هم بارگذاری می‌شوند.
  • همچنین روش دیگری برای بارگذاری عکس وجود دارد که شما می‌توانید تمام عکس‌ها را در یک تصویر ترکیب کنید و آن را منتشر کنید. اگر این کار را می‌خواهید انجام دهید، فقط بر روی گزینه ۵ کلیک کنید.
  • همچنین، اگر اندازه پیشنهادی اینستاگرام برای عکس شما نامناسب است، به راحتی بر روی گزینه ۶ کلیک کنید تا عکس شما با اندازه کامل بارگذاری شود.

فیلتر دلخواهتان را انتخاب کنید!

زمانی که عکس یا ویدئوی خود را انتخاب کردید، کافی است روی دکمه‌ی “بعدی” که در بالا سمت راست صفحه قرار دارد، بزنید تا به مرحله‌ی بعدی پست گذاشتن در اینستاگرام برسید. در این مرحله، شما می‌توانید از فیلترهای مختلف و زیبا برای بهبود عکس خود استفاده کنید. مثلاً، می‌توانید عکس را سیاه و سفید کنید یا رنگ‌های آن را تنظیم کنید.

پست گذاشتن در اینستاگرام

بعد از اینکه فیلتر خودتان را انتخاب کردید، باز هم روی گزینه next لمس کنید تا وارد مرحله بعدی بشود.

کپشن جذاب بنویسید و پست کنید!

شما در مرحله‌ی نهایی پست گذاشتن در اینستاگرام هستید! در این مرحله، شما سه بخش را می‌توانید تکمیل کنید که هیچ کدام الزامی نیستند. بخش اول، کپشن یا متن زیر عکس یا ویدئوی شما است. سعی کنید یک کپشن مناسب و جذاب برای پست خود انتخاب کنید تا باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان شود.

پست گذاشتن در اینستاگرام

اگر می‌خواهید محلی که عکس یا ویدئو خود را گرفته‌اید را به دیگران نشان دهید یا حتی مکان فعلی خود را اعلام کنید، می‌توانید از گزینه لوکیشن استفاده کنید. با زدن این دکمه، می‌توانید موقعیت خود را انتخاب کنید.

در ضمن، اگر دوست دارید دوستان خود را در عکس یا ویدئو شناسایی کنید، می‌توانید از گزینه تگ کردن بهره ببرید. با این کار، می‌توانید نام دوستان خود را در عکس یا ویدئو بنویسید. البته توجه کنید که برای این کار، دوستان شما باید حساب کاربری در اینستاگرام داشته باشند (چون در غیر این صورت نمی‌توانید آن‌ها را تگ کنید).

مقالات پیشنهادی سایت پک فالوور به شما کاربر عزیز

آموزش گذاشتن پست در استوری اینستاگرام و تعامل بیشتر

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

سایز استوری، پست و ریلز در اینستاگرام باید چقدر باشد؟

چگونه از استایل Grid در پست اینستاگرام استفاده کنیم؟

خب، یاد گرفتید؟

حالا که دیدید چطور می‌توانید پست گذاشتن در اینستاگرام بگذارید، یک پیشنهاد جالب برای شما دارم. شما می‌توانید بدون استفاده از هیچ برنامه‌ای و فقط با کامپیوتر خود، پست‌های خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید! خیلی ساده و راحت است. اگر مایل هستید، حتماً مقاله “چگونه با کامپیوتر در اینستاگرام پست بزاریم؟” را هم بخوانید.

پیام بگذارید