خرید فالوور ارزان ایرانی اینستاگرام با تحویل فوری | پک فالوور
خرید فالوور ارزان اینستاگرام
5/5 - (27 امتیاز)

خرید فالوور ارزان ایرانی اینستاگرام با تحویل فوری

خرید فالوور ارزان اینستاگرام به افرادی گفته می‌شود که صرفاً برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می‌شود ولی افراد فعال و واقعی نیز افزوده می‌شود . قیمتی بسیار ارزان و تحویل فوری بدون نیاز به پسورد شما کاربر عزیز توسط پک فالوور ارائه می‌شود که باعث افزایش فالوور پیج شما می گردد . این نوع فالوور مخصوص افرادی است که به فالوور با سرعت زیاد نیاز دارند .

فالوور واقعی ارزان و درجه یک رو از ما بخواهید

اگر به دنبال فالوور واقعی هستید وب سایت پک فالوور مرجع خرید فالوور ایرانی واقعی ارزان هست پس شک نکنید در خرید خودتون , ما بهترین و با کیفیت ترین سرویس رو در اختیار شما با قیمت بسیار پایین یعنی نمایندگی قرار داده ایم شما می توانید سرچ کنید و قیمت ها رو مشاهده کنید ,پس از این فرصت استفاده کنید . پیج خود را رشد دهید و مخاطب واقعی خود را جذب کنید .

در اکتبر سال ۲۰۱۰ بود که اولین نسخه اینستاگرام منتشر شد و به سرعت محبوبیت پیدا کرد. در ایران با توجه به فیلتر بودن تلگرام، فیسبوک و… میزان محبوبیت و اهمیت آن حتی بیشتر هم می‌باشد. در سالهای اخیر وجود پدیده ای به نام سلبریتی اینستاگرامی، اینستاگرام را به محلی برای کسب درآمد تبدیل کرده است. در نتیجه این رویکرد بود که میزان فالوور برای پیج‌ها اهمیت پیدا کرد.

به گونه‌ای که هر چه تعداد فالوور یک نفر بیشتر باشد، میزان درآمد و رونق کسب و کار او نیز افزایش خواهد یافت. البته باید در نظر داشت که در جذب فالوور، فعالیت (پست، استوری، لایو)صاحب پیج اهمیت بسزایی دارد.

به چه دلیل فالوور ارزان بخریم ؟

شما با خرید فالوور ارزان طبق یک برنامه ریزی مشخص شده باعث رشد و جذب فالوور ارگانیک می شوید که بعد از مدتی پیج شما جان تازه ای گرفته و شروع به جذب کاربران اینستاگرامی که مخاطبان واقعی شما هستند می کند و نیز اینستاگرام اهمیتی بیشتری به پیج شما خواهد داد و پست ها یا محصولات و خدمات شما را در اکسپلور اینستاگرام به نمایش می گذارد و این باعث دیدن شما در دنیای اینستاگرام می گردد .

زمانی که شما پستی در پیج خود ارسال می کنید پست شما برای فالوورهای شما به نمایش گذاشته می‌شود و آنها با توجه به علایقشان می‌توانند برای آن پست لایک و کامنت بگذارند . پس هر چه قدر فالوور بیشتری داشته باشید که مخاطب شما باشد . محبوبیت شما نیز بیشتر خواهد بود , و به مرور زمان پیج شما مخاطبان بیشتری پیدا می کند و باعث بازدهی و افزایش فروش محصول یا خدمات شما می گردد . البته این نیازمند میزان فعالیت شما در اینستاگرام مثال ارسال پست خوب با هشتگ گذاری مرتبط و استوری , تعامل با دیگران نیز می باشد .

فالوور ارگانیک یا واقعی

فالوور ارگانیک بر خلاف فالوور فیک، این نوع فالوور از افراد واقعی به وجود آمده است که به انتخاب خودشان صفحه شما را فالوو میکنند. حتی اگر این فالوئر ها در بدبینانه ترین حالت لایک نکنند و یا کامنت نگذارند ولی پست ها برای ایشان نمایش داده می شود و با هر بار بازدید توسط ایشان ، یک impression و Reach به پست شما تعلق می‌گیرد که تاثیر خیلی زیادی برای به نمایش درآمدن پست شما در اکسپلور اینستاگرام دارد و این باعث جذب کاربران جدید می گردد .

چرا اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای فروش است ؟

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی مجموعه‌ای از صفحاتی را شامل می‌شود که در زمینه‌های سرگرمی، غذا، مسافرت، جشن، یادگاری، زیبایی و خوش تیپی، شیرینی، مهمانی، کافه و کلی چیزهای خوب دیگر فعالیت می‌کنند. کمی که به موارد فوق‌الذکر دقت کنید، متوجه وجه اشتراکی بین آنها می‌شوید. همه آنها از مواردی است که مردم با کمال میل برای آن هزینه می‌کنند. به همین دلیل ساده و بسیار مهم، اینستاگرام را به یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای کسب درآمد تبدیل می کند .

شما می‌توانید با خرید فالوور ارزان و رشد یپج خود در این سود شریک باشید . آمارهای رسمی نشان می‌دهد که اگر یک شرکت، فروشگاه، برند و یا هر کسب‌ و کار دیگری حداقل یک محصول یا خدمت برای فروش دارد و در حال حاضر در اینستاگرام فعالیتی ندارد میزان قابل‌ توجهی از سود خود را از دست می‌دهد و بهتر راه برای جبرانان آن خرید فالوور ایرانی است که با گذشت زمان و فعالیت شما سودتان بیشتر خواهد شد .

خرید فالوور ارزان چه ارزشی دارد؟

باید به این نکات دقت داشته باشید، یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش فالوور اینستاگرام داشتن تعداد زیادی فالوور میباشدتا پیج شما به چشم بازدید کننده با ارزش دیده شود. اگر صفحه شما دارای محصول یا خدماتی باشد احتمال خرید به وجود می آید . معمولا اولین نکته ای که در بازدید از یک پیج مورد توجه بازدیدکننده قرار میگیرد، تعداد فالوورهای پیج شما است.

حال اگر بازدیدکننده بخواهد نگاهی به فالوورهای شما بیندازد، متوجه تعدادی فالوور با اسامی نامربوط و متعلق به کشورهای مختلف می‌شود که نتیجه‌ای جز تردید را به همراه ندارد. ولی اگر فالوورهای شما ایرانی باشد نه تنها بازدیدکننده تردید نمی‌کند، بلکه میتواند باعث جذب فالوورهای بیشتر و افزایش فروش پیج گردد .

پیام بگذارید